Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a térdem/lábam mit...

Nagyon fáj a térdem/lábam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Augusztus végén kezdődött, alig tudtam felmászni a lépcsőn. Csak ha lejtőn mentem, ugráltam, vagy lépcsőztem akkor fájt eleinte a térdkalácsom. Elmentünk orvoshoz, annyit mondott h növök és adott Árnigélt, de az nem segített! :(

12 éves vagyok és most már addig süllyedtünk, hogy az egész lábszáram is rettentően hasog. Már nem csak akkor ha lépcsőzök vagy ilyesmi, már simán ha csak lépek. Tesiórán szörnyű! Nem mindig fáj néha az egyik, néha a másik. Néha pár órát jo aztán belekezd megint... szerintem ez 12 évesen nem normális :/



2015. okt. 19. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menjetek el orvoshoz, ha már két hónapja ilyen, akkor ez nem játék, főleg ilyen fiatalon. Menjetek el a sürgősségire, ott valószínűleg elküldenek röntgenre, aztán remélhetőleg kiderül, mi lehet a baj. Mellesleg, ha menni alig tudsz, akkor minek tesizel? Irass anyukáddal felmentést alóla, vagy háziorvosoddal, vagy a sürgősségin. Nehogy aztán a tesi tegyen be. Lehet, hogy túlságosan megerőlteted az órákon, aztán elfajulnak a dolgok. Az ijennekkel nem szabad játszani!
2015. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyukám csak havi egyszer irhat fementést, az orvos szerint ez normális, a sürgösségire meg nem szeretnénkelmenni mert egutob a nyakam megrándult és 8 orát vártunk! :(
2015. okt. 19. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor inkább 20 éves korod előtt tolószékbe kerülsz, mert tönkremegy a lábad, minthogy várnod kelljen órákig? Ja, hát akkor bocs...

Már nem azért, de szerintem az egészség fontosabb, mint az, hogy hány órát kell várakoznod. Ez csak egyszer nyolc óra, de a kerekesszék gyakran örökké tart...

De végül is a te lábad, a te gondod.

Tudod,inkább várj szerintem 8 órát feleslegesen, hogy aztán kiderüljön, hogy semmi bajod nincs, minthogy ne menj el kivizsgáltatni magad, aztán elfajuljon a helyzet...

2015. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ne igy gondold nem ez volt benne a rossz és ez engem nem is érdekel. Az volt a rossz h este 10ig ott voltunk,másnap sui és semmi nem volt kész :/

de amugy elmennék de a szüleim azt mondják tulreagálom

2015. okt. 19. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondhatom, rohadtul törődhetnek veled a szüleid, már bocs. Te érzed, hogy mi, hol, mennyire fáj, nem ők, nem? Az egészségeddel játszol, ugye tudod? Én a helyedben nem lennék ennyire könnyelmű és beletörődő. Ki tudja, ez hová fajulhat...
2015. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

aért ne szidd öket! csak nemrg voltaz h egyik nap szru voltam (fájtak a tagjaim,nátha ilyesmi) és másnap meg tök jol voltam de egész héten nem mentem és akkor is azt gondolták h csk "szimulálok"

nekik is vannak gondjaik megértem, ma tesiorán az lett volna a feladat hogy zsámolyokon lettek volna ugrálások (én meg ilyen képpel: :O már elterveztwem a halálom)

de mivel rosszak voltunk ezért 40 perccig szidott minket, ugyhogy nem haltam meg ( :))

2015. okt. 19. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvoshoz vigyenek el a szüleid, mert komoly betegség tünete is lehet.
2015. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
m anem fájt, most szünet van suliban ugyhogy pihentetem br hétvégén megeyek kétnapos kirándulásra...
2015. okt. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!