Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baja a térdemnek?...

Mi lehet a baja a térdemnek? Mikor megyek lefelé a lépcsőn nagyon éles fájdalom hasít bele, illetve néha séta közben is. Reggelre elmúlik de nap közben újra előjön. (többi lent)

Figyelt kérdés

2 hete,futás közben kezdett el fájni - sokat sportolok,több éve hobbi szinten futok,illetve aerobikra járok most,meg pár évig kondiztam is-,akkor abbahagytam,de másnap alig tudtam sétálni,pláne lépcsőzni a suliban. Pár nap pihentetés után jobb lett,aerobikon pl.még tegnap is voltam,de váratlanul elő szokott jönni pl. ma is,mikor jöttem hazafelé:( Úgyhogy most amíg nem jutok el minél előbb vizsgálatra,edzeni sem merek...

Egyelőre orvost keresek,most kerültem fel Pestre,egyet sem ismerek még itt,hogy kihez érdemes menni.

19/l



2015. nov. 11. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd ha fogsz tudni rá időt szakítani, ugorj be egy ortopédushoz, nézze már meg azt a fránya térdet.

Vagy keress egy profi csontkovácsot, gyógymasszőrt, vagy kínaiakat.

2015. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, ő ad beutalót a megfelelő szakrendelésre.
2015. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!