Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet sérvem?! Komoly válaszok...

Lehet sérvem?! Komoly válaszokat kérek szépen.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap édesapámnak segítettem az italszállításban, és egész hirtelen megemeltem egy karton italt, hogy itt a hasam alatt jobb oldalt begörcsölt valamim, utána rá 5 mp-re már ki is ment belőle, és semmi bajom nincs, sikerült behordani a maradék adagokat bármiféle fájdalom nélkül.

Nos amit tudni kell: nem fáj, nem éget, nem szúr, nem érzékeny ha odanyúlok, tudok hajolni, menni, nem szúr mikor nagyobb levegőt veszek.

Nem lilult be, nem dudorodott be. Egy pici dudort talán akkor éreztem, de nem vagyok benne biztos. Ugye mikor megijed az ember akkor beképzeli az ember azt is ami nem úgy van.

Csak biztosra szeretnék menni ezzel a kérdéssel.


Köszönöm szépen a rendes válaszokat!


17 éves fiú


2015. nov. 21. 22:34
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy egyáltalán mik a sérv első tünetei?
2015. nov. 21. 22:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sérved van, nyugodj meg. Ne emelgess 1-2 hétig. Biztos meghúzódott a hasadban egy izom. Persze ha hajlamos vagy hipochondriára, akkor beképzelhetsz sérvet. Borogasd be egy vizes zsebkendővel a hasad ahol meghúzódott.
2015. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos rossz tulajdonság, de hajlamos vagyok beképzelni dolgokat. :D Köszönöm szépen a válaszod, hatalmas zöld pacsi !
2015. nov. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!