Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen gyakorlatokat, esetleg...

Tszitsza kérdése:

Milyen gyakorlatokat, esetleg vitaminokat ajánlotok? (rehabilitáció)

Figyelt kérdés

Volt egy autóbalesetem még június végén

Eltörött a combcsontom és a szárkapocs csontom 4 helyen.Vas csavarok minden van ami kell.(vagyis éppen hogy nem kéne :D )Azóta elég sokat fejlődtem,tudok majdhogynem normálisan járni,viszont a lábfejmozgás nem az igazi na meg persze a térdem.

Focista vagyok(voltam,leszek?) és szeretnék még játszani.Rendszeres gyógytornára járok de már kevésnek érzem.Milyen gyakorlatokat ajánlotok hogy minnél hamarabb visszatudjak térni? Vagy esetleg valami tuti vitamin?

Köszönöm annak aki végigolvasta a kis regényemet :)



2015. nov. 24. 17:46
 1/1 anonim válasza:

Próbáltad az Aminoerg oldatot? Nekem egy csodaszer volt.

[link]

Itt találsz - ugyan csak 2- véleményt, de talán meggyőz. Fontos, hogy ne krém legyen, hanem az oldat. Én úgy szoktam, hogy locsolok egy darab rongyra vagy vattára, aztán betakarom törölközővel és éjszakára rajta hagyom. Szinte hihetetlen a hatása. Ártani nem árt és legalább megpróbáltad. Hm? Sok sikert, jobbulást és gyógyulást!

2015. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!