Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kibicsaklott a bokám?

Kibicsaklott a bokám?

Figyelt kérdés

Ma, kosáredzésen, az egyik lány futás közben megállt, én pedig elestem benne. A bokámat nagyon beütöttem. Akkor rá sem bírtam lépni. Végűl úgy döntöttem hogy hazamegyek, de apukám éppen dolgozott, anyu pedig valamiért nem vette fel a telefont, én pedig már nem bírtam várni, és szépen lassan hazadöcögtem (szerencsére nem lakunk messze a sulitól). Anyu és apu szerint is kibicsaklott a bokám. Én nem tudom, még sosem történt velem ilyen, szóval nagyon meg vagyok ijedve. Szerecsére rá tudok állni, igaz csak nehezen. Folyamatosan jegeljük, és apu már elszaladt fásliért is.

Lehet valami komolyabb bajom is? Orvoshoz még nem szeretnék menni (lehet ciki, de félek tőlük). Be van dagadva, de már lejjebb ment a duzzanat. Nincs belilulva. Néha folyamatosan fáj pár percig, néha semmi, viszont valamikor csak belenyilal párszor.

13/L



2015. nov. 30. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nem szeretnél menni orvoshoz, el kell vele menni, és minél előbb.
2015. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jegelés, felpolcolás a legjobb gyógyszere ennek, ha biztosak vagyunk benne, hogy nincs törés vagy szalagsérülés, de mivel nem tudjuk, hogy nem történt-e el a bokád, a lábközépcsontod valamelyike, ezért a legjobb lenne elmenni orvoshoz, aki megvizsgálja és ha úgy ítéli meg csináltat egy röntgent. Szerintem

Gyógyulást kívánok neked!

2015. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!