Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rendesen nől majd vissza?

Rendesen nől majd vissza?

Figyelt kérdés
Pénteken egy szerencsétlen esés miatt szétnyílt a szemhéjam és a szemöldököm közötti rész. Hogy rendesen el tudják látni, leborotválták a szemöldököm kb háromnegyedét. Sok mindent hallottam és körülöttem azt mondogatják hogy majd felemás lesz a fejem mert kb 2 olyan sűrűn nő vissza, majd fésülgethetem. Tényleg kell ettől félnem vagy csak szivatnak?

2015. dec. 1. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Idevágó ismereteket erről az oldalról kívánsz felszedegetni, vagy előveszed a google-t meg beülsz egy könyvtárba és szakkönyvből tájékozódsz ?
2015. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szőrszálak valóban megerősödnek ha leborptválják. Ez egy védekező reakció, gondolja, "ha ilyen könnyen leszedtek, majd jól megvastagszom aztán legközelebb nem tudnak bántani". Mostanában elterjedt vélemény, hogy nem vastagodik meg, pedig de! Legalábbis az emberek többségénél, de vannak Olyanok, akiknél ez egyáltalán nem látványos.

Viszont ettől az egy borotválástól nem lesz szembetűnő a különbség. Ami kicsit furcsa lesz, hogy a szálak nem vékonyodnak el, de ahogy cserélődnek, úgy megszűnik ez a probléma is.

Üdv, egy kozmetikus

2015. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!