Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A csillagszóró csíp?

A csillagszóró csíp?

Figyelt kérdés
Mármint ha meggyújtom, és a szikrája csíp? Mindig féltem tőle, most se merem megfogni.

2015. dec. 24. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nem csip hanem éget.
2015. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz, most megnyugodtam, JA NEM :D
2015. dec. 24. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Minimálisan éget, egy "szúnyogcsípésnyi" fájdalomérzés ahogy rádpattan.
2015. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Épp most lóbál kettőt a hatéves lányom...
2015. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni. :D amugy én 20 évesen fogtam először,mert féltem tőle. :D
2015. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg szerintem, hogy ne félj tőle, és akkor nem bánt, tehát ha folyton azon stresszelsz, hogy jaj, hogy fogjam jól, akkor foghatod rosszul. Amúgy nekünk egyszer tesóm kiégette vele egyik kanapé kárpitját, egy pár miliméter átmérőjű lyuk keletkezett rajta, körülötte kb 1 mm barna körvonallal. Ja de amúgy hát vegyél bátorságot hozzá, mert anélkül meg se fogd a csillagszórót. Először döntsd el, határozd el magad, hogy nem fogsz félni tőle, és csak azután vedd a kezedbe, ozt onnantól már ha mégis picit félsz is ugyan, tök menő lesz, ahogy hurkokat írsz le vele a levegőbe, meg szép. :) Szóval ne félj, amíg rettegsz tőle, addig ne vedd a kezedbe, hanem határozd el magad.
2015. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, előbb próbáltam ki :) Nem is értem miért féltem eddig :D
2015. dec. 24. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

egy tuzolto irta az elobb


"Este 9-ig 4 tűzhöz riasztottak minket. Egész évben jóformán semmi, erre szenteste senki nem tud vigyázni. Az egyik az ételt felejtette a gázon, a másik meg csillagszórót gyújtott meg a fán."

2015. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!