Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem bírom behajlitani a...

Nem bírom behajlitani a térdem? (lent)

Figyelt kérdés

ugy ebredtem hogy fajt a terdem es most pedig nem birom behajlitani, ahogy hajlitanam olyan mintha meglenne feszulve egy szalag es felek h elszakad. teliszunet alatt nem sportoltam semmit, tegnapi nap folyaman se csinaltam megerolteto dolgot

valakinek vmi otlet? ha nem mulik termeszetesen orvos.

16/L


2016. jan. 4. 18:37
 1/3 Tozser Alex ***** válasza:
Szerintem berandult, vagy gorcs vagy ilyesmi, sportkremmel kend be, vagy ilyesmivel, jol maszirozd meg, majd probalj meg raalni.Nekem 1x volt begorcsolve, akkor 1.oraig tartott amig szenvedtem aztan raaltam rs jobblett.. Ha mahxon nemmegy orvos
2016. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azabaj hozzanyulni se birok nagyon mert rettenetesen faj ha hozzaerek
2016. jan. 4. 19:09
 3/3 Tozser Alex ***** válasza:

Lehet hogy a nagy forgologasban kiment, en elmennek dokihoz, az ejjelt bird ki


Jeges borogatas, pihenes, holnap hameg fiatal vagy, mint en, nemenj suli, es ha nagyon faj este fajdalomcsillapito aztan ha holnapra nemjavul doki

2016. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!