Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Multkor 60kg-s mosógépet...

Multkor 60kg-s mosógépet vittünk fel és én tolattam a lépcsőn és aki előrefele ment, az nagyon alacsonyan tartotta, én nekem meg hajolnom kellett nagyon és tolatva elég nagy erővel belevertem a gerincemet a korlátba. :/ Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
akkor még nem éreztem semmit, de mostanában ha a hátamon fekszek, elég erős nyomást érzek a tüdőmben, elkezdem hallani,ahogy erősen ver a szívem, és hányingerem lesz. Ja, meg néha szédülök, ez mi lehet???

2016. jan. 13. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
50kg bocsi
2016. jan. 13. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért ver a szíved erősen és van hányingered, mert csak pánikolsz, hogy mi van.


Sérülés van látszik hátul? Lehet meg zúzodott. De ilyen esetekbe, ha fájdalmat érzel és tudod is, hogy mi történt akkor miért a neten írogatsz a gyakorikérdésekre és nem orvoshoz mész el? Itt senki sem fog neked gyógyszert felírni, se röntgent készíteni.


Azt tanácsolom kezdj a háziorvosodnál majd ő beutal, ha kell valahova

2016. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben köszi :D
2016. jan. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!