Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek izületi gyulladás,...

Szerintetek izületi gyulladás, meg fog gyógyulni? Mennyek orvoshoz? Kell műteni? Többi lent

Figyelt kérdés
A történetem több mint egy év e történt,Konditeremben voltam és amikor edzettem mindig csúszott le a rúdról a kezem olyannyira hogy a végén már csak az ujjaimmal fogtam.Utánna feltünt hogy az ujjaimban mintha valamisféle izomláz lenne azt hittem hogy ez normális.Éjszakánként eléggé fájtak.Gondoltam nem kellene erőltetni abba is hagytam az edzést és 3 hónap alatt el is múlt.De sajnos a középső ujjam nem akart gyógyulni.Elmentem háziorvoshoz és azt mondta hogy izületi gyulladás kenegessem lidokainnal .Nehezen és sokára de enyhültek a fájdalmak és teljesen el is múlt.De még mindig ha beütöm kicsit is eléggé belenyilal egy csípő érzés.Mostanra már egész jól terhelhető de mindig próbálom óvni mert érzem hogy nem az igazi.Illetve a hajlatnál bal oldalt van egy kis dudor,az sem múlt el.Lehet hogy ez komolyabb??Vagy hogy nem is izületi gyulladás ??Tudnátok segíteni nekem hogy mi ez és mit tegyek vele,nagyon félek hogy lehet hogy meg kell műtetni
2016. jan. 25. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Balesetisebészet
2016. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!