Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bioptron lámpa jó a nagyobb...

Bioptron lámpa jó a nagyobb hegek kezelésére is?

Figyelt kérdés
Balesetem volt még augusztusban, nem voltak adottak kórházi körülmények, míg a sérülésem igényelte volna hogy összevarrják. Így nagy heget hagyott maga után, piros, nem akar halványodni. A lámpa segíthet rajta? S fog e az idő magában is látványosan jót tenni vele?

2016. jan. 30. 23:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom, amiért "baromállatnak" gondolod magadat, mivel mindenki magából indul ki.

Mindenesetre szép álmokat, vidám napokat kívánok.

2016. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az információt!

Egy barátom adott nekem kölcsön egy kézi bioptron lámpát. Orvoshoz nem tervezek menni, még ha ezt nem is bölcsen teszem. Magyarázkodni ezzel kapcsolatban nem akarok.

Most belefogom ásni magamat a témába. Amiben kételkednék az csak is maga a termék, gyártó lenne, nem magának a terápia működésének kérdése. Ha már kezemben a lámpa biztosan fogom használni, kell motiváció viszont ahhoz hogy hosszabb távon rendszeresen tegyem. Meg persze bizakodva.

2016. jan. 31. 01:26
 13/22 anonim ***** válasza:

Orvoshoz nem tervezek menni, még ha ezt nem is bölcsen teszem. Magyarázkodni ezzel kapcsolatban nem akarok.


Nagyon helyes!!! Kuruzslás az kell ide.


De ha vagdosod magad akkor:


[link]


De csak már begyógyult hegre ked.

2016. jan. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Kedves káromkodó válaszoló!


Szerintem csak egy magával szemben is igénytelen ember tölti ki a haragját valakin aki tőle független informálódni szeretne. Az meg hogy mivel szemben vagy negatív már csak rontja a helyzetedet.

De nagyon jó könnyed érzés lehet hogy semmi nem képes gondolkodásra bírni és minden megoldhatsz hozzávágva a dologhoz: baromság!

Itt vitázni...:D

2016. jan. 31. 01:33
 15/22 A kérdező kommentje:

XD Az ok amiért nem megyek orvoshoz nem az mert az alternatív gyógyulási formákban jobban hiszek...

Nem halok bele ha nem gyógyul meg a heg, ha már itt a készülék viszont lehet használom..na mindegy is

Vagdosni magam? *.* XD Egyébként hegymászás közben ért a BALESET.

De minek is magyarázkodom itt, infó megvan pá!

2016. jan. 31. 01:40
 16/22 anonim ***** válasza:

Szívesen :) Ha már van lámpád, akkor intenzíven érdemes használni.

Viszont ami van pár szakorvosi rendelőben nagyteljesítményű fényterápiás gép, na azt is nagyon tudom ajánlani. Gyógyulást kívánok minden téren.

2016. jan. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

XD Az ok amiért nem megyek orvoshoz nem az mert az alternatív gyógyulási formákban jobban hiszek...


Baaazdmeg az igazi orvoslás valóság az alternatív szaarokban meg hinni kell mert nem működnek, átverés sok hülyét lehúzzák.

2016. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
De jó, ma egy újabb nap arra, hogyan az ember gyakorolhatja pl. a higgadtságát...
2016. jan. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kezdd el használni a lámpát és majd meglátod, hogy javul-e, én ilyesmire még nem használtam, de ízületi fájdalmakra, torokgyulladásra, arcüreggyulladásra nagyon bevált, így nem kellett gyógyszert szednem.
2016. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igyekszem használni rendszeresen, bár elég szétszórt vagyok, de szerencsére van aki nyaggasson :D mindenesetre veszteni nem veszthetek vele, filmezés közben is használhatom. Nagyon érdekesnek tartom ezt az egész témakört, durva ez a világ, és a hozzánk való kapcsolata..ezt az oldalt nézve meg sajnos az egymáshoz való kapcsolatunk is az
2016. jan. 31. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!