Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A sebést szerint:Rtg felv...

A sebést szerint:Rtg felv proc. Styl radiinak megfelelően infrct. Vonal nem zárható ki és hogy a Radius distális végének törése. Ezek mit jelentenek és hogy miszerint járnak el az orvosok az ilyen sérüléseknél?

Figyelt kérdés
A röntgen negatív lett és az orvos azt mondta hogy csukló rögzítőt ad annak ellenére hogy látja rajta a törést/repedést.Őszintén én a gipsz sínben jobban bízok ami most rajtam van hiába levehető a rögzítő.00Azt kérhetem hogy inkább a sínt hagyja rajtam?

#repedés #törés #sebészet #rossz röntgen
2016. jan. 31. 09:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék hogy 3 éve a könyököm spirálisan tört és akkor több heti gipszben minden héten jártam röntgenre és az eredmény mindíg negatív lett és a régebbi orvos látta rajta a törést.
2016. jan. 31. 09:19
 2/4 anonim válasza:
Nekem is eltört a csuklóm egy másfél hete.1 napig sínbe volt aztán 1 hét körgipsz és most 1 sima gisz van rajta.A helyedben én megkérném hogy a sín had maradjon rajta mert az azért jobban rögziti.te nem érzel néha lüktető fájdalmat a törésnél?
2016. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De csak én nem lüktető hanem szúró és olyan érzés mintha a csont forogna benne...nagyon faj es kellemetlen:/
2016. jan. 31. 17:56
 4/4 anonim válasza:
A szúró fájdalom az nem jelent jót sztem.a csont elmozdult,nincs a megfelelő helyen ezért szúr.Más orvossal is megnézetném.majd írj hogy mi lett!!
2016. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!