Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szép napot kívánok. Egy évee...

Szép napot kívánok. Egy évee történt, a konditeremben az ujjaimat eléggé megerőltetem és rengeteg ideig fájtak, de elmúltak a mutató ullyam kivételével. Többi lent?

Figyelt kérdés
Egy éve még tavaj a konditeremben a rudakat és a gépeken a karokat izadt kézzel fogtam és eléggé lecsúsztak az ujjamig szinte már azokkal csináltam azokat terheltem.Tehát mindig húzódtak.Azt hittem este hogy csak izomláz és semmi komoly.Utánna utánnaolvastam hogy valószínüleg az izület fájdúlt meg begyulladt.Az ujjaimra még akkor is rádolgoztam.Utánna mondtam hogy leállok.3 hónap alatt el is múlt minden okés volt.Egy kivételével a mutató ujjam volt az.Az sokkal jobban fájt is rengetek idő kellet még el múltak a fájdalmak.Mára már sokkal job lett mint volt.De még a mai napig nem gyógyult be telljesen,érzékeny ha odaverem valamihez erősen belenyilal,illetve reggelente enyhén fáj,szóval próbálom nem erőltetni.Voltam Reumatologián megröngenezték és nagy meglepődésemre az orvos nem talált semmi elváltozást,néztem is nagyokat hogy akkor meg mi a csuda.Utánna elkezdett mondani valami szindrómát hogy nagyot nőttem és az ujjaim nőnek rendellenetlenűl,meg hogy a szív is közre játszik,és elküldött ekg ra.Most nagyon összezavart DOKTORÚR ,mert a kondi óta fáj .Szóval még gondoltam izomhúzódásra szakadásra is ,mert azt lehet hogy a röntgen nem mutatta ki.Tudnátok segíteni hogy mi a csuda ez és hogyan tudnám gyógyítani
2016. febr. 3. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!