Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Naponta akár 9szer is kibicsak...

Naponta akár 9szer is kibicsaklik a bokám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Túl hosszúak és lazák az ínszalagjaim azt tudom óvodás korom óta. Kb két éve volt egy részleges boka ínszalag szakadásom és azóta valami nincs rendben. Ez alatt arra gondolok, hogy naponta többször is kimegy a bokám (ami előtte nem volt jellemző), folyamatosan fáj, ha megyek jobban fáj és a lépcsőzésnél ha rátámaszkodom akkor éles fájdalmat érzek benne. Ha egyenes talajon lépkedek olyan mintha a talpam közepébe tűk fúródnának.

Mit tegyek? Mi lehet a baj?



2016. márc. 7. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En orvoshoz mennek, es valoszinuleg utana gyogytornaszhoz. Hogy te mit fogsz tenni, azt nem tudom.
2016. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, nekem is sokáig kibicsaklott a lábam egy bokasérülés után, de ilyen durva fájdalmaim nem voltak, itt valami nincs rendben, meg kell nézetni.
2016. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!