Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek, hogy minél gyorsab...

Mit tegyek, hogy minél gyorsabban összeforjon a csontom?

Figyelt kérdés
Eltört a kulcscsontom és már a műtéten is átestem.Mit egyek vagy mit szedjek,hogy rendbejöjjek?

2016. márc. 22. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalcium sok vitamin egyel rendesen hogy legyen mibol epitkezni sok feherje ch es pihentesed
2016. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat. Calcium, C- vitamin olyan 1000 mg naponta, meg hetente 2000 NE D-vitamin.
2016. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Traumatológián dolgozom. Láttam már sokféle "tuti" tippet, de egyiktől sem gyógyul gyorsabban a csont.

Ez olyan, mint a gyerekvárás. 9 hónapig tart, ennyi és pont. A csontgyógyulást se lehet fölgyorsítani, így van kitalálva a szervezet, ennyi kell neki, hogy minden rendben legyen.

2016. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csuklóm törött, darabokra, műtét, fémbeültetés, doki három hónapot mondott, hogy addig fájni fog. Igaza volt. Azt is mondta hogy varázsszerek nincsenek, gyógytorna van és az fontos. Sokallottam a három hónapot. De annyi volt. És teljesen meggyógyult! Türelem, gyógyulást terem. Normális étkezéssel a szervezet összeforrasztja és újraképzi a csontodat.
2016. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval egyetértek.

Nekem is csuklótörésem volt (sajkacsont), műtét, 3 hónap csuklórögzítő viselése. Nagyon legyengült, de mostanra, több, mint fél év után szinte teljesen rendben van.

Egy multivitamin nem árt ha van, plusz a gyógytornát csináld, étkezz rendesen és rendbe fog jönni.

2016. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!