Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A kézfej külső élének fájdalma...

A kézfej külső élének fájdalma mitől lehet? Mi a kezelése?

Figyelt kérdés

Tegnapról mára elkezdett fájni a domináns kezem a csuklóhoz közel. Nem állandó a fájdalom, csak nehány mozdulatnal jelentkezik. Nem emlékszem semmire, ami miatt fajhatna. Lehetséges, hogy csak meghúztam?

Hideg vagy a meleg segít ilyenkor? Pihentetni fogom, de igen rejtélyes ez csak a semmiből.

A kezem edzett, keramikus vagyok, minden nap igénybe veszem a kezem, esetleg arra tudok gondolni, hogy tegnap sok idő után órákig rajzoltam, de a külső él fájdalmával még nem találkoztam.


2016. márc. 24. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Megerőltetés vagy ínhüvely gyulladás. A legjobb gyógymód rá valóban a pihentetés, de meggyorsíthatod egy kicsit gyógykenőcsökkel, pl Árnika használatával.
2016. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ínhüvelygyulladásnak tűnik, nekem is ott fáj. 2 napig hideg vízzel borogattam és hűsitő reuma krémmel kenegettem, de még rosszabb lett, most lámpázom és melegítő balzsammal kenem 2 napja, erre javult. Neked is ki kellene tapasztalnod, hogy melyik hatásosabb.
2016. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekikezdtem rajzolni megint, es rosszabbodott, szóval mar én is hajlok az ínhuvely gyulladásra. :/

Nem hittem volna, hogy ennyi meg tudná erőltetni, hiszen minden nap sokkal nagyobb munkának teszem ki őket :) Elpuhultam :D

2016. márc. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!