Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El lehet tüntetni?

El lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Kezdetleges depresszióm volt.És az a helyzet,hogy a karomon es a combomon vannak vágások..és eléggé meglátszanak és nem merek levetkőzni vagy csak bugyiban lenni.Pedig régebben ez jellemző volt.Takargatnom kell a combomat nehogy valaki meglássa és kérdezősködjön.Nem kell a kioktatás,már épp eleget kaptam!Még múlt nyáron is csináltam a csuklómon de az elmúlt.Van valami praktika vagy kenőcs vagy akármi ami elmulasztja egy kicsit ezeket a szörnyűségeket?Kérlek!Ne legyetek nagyon elítélőek.Nem...nem azért vágtam magam mert hjaaajj egy fiúnak nem tetszem és divatdepis akarzam lenni.Komoly lelki problémák miatt.Mielőtt mèg valaki leszólna.

2016. márc. 29. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok bizony ottmaradnak..
2016. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mély a seb ott marad. Ha nem akkor begyógyul.
2016. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg a pszichológusodat, hogy ajánljon egy bőrgyógyászt. Vannak módszerek amelyek segitenek esetleg a halványitásban. A mély vágásokkal sajnos nem tudnak csodát tenni. De lehet hogy sokat tudnak javitani a bőr állapotán. Ha vki faggatózik, mondd azt, hogy sérülésből erednek. Amúgy nem tartozik senkire. Én sose vagdostam magam, a csuklómon mégis van egy hosszu nagy fehér vágásnyom, ami egy sebészi műtét következménye, nem lehet vele mit tenni, életem végéig ottmarad. Nem szoktam takargatni. Tudom, hogy ez más, csak azért irtam, hogy ami megtörtént az ember testével akármilyen okból, annak nyoma bizony ottmarad sokszor egész életre. Egy barátnőm erős égési sérüléseket hordoz magán, és mégis talált nagyon rendes férjet, aki ezekkel együtt szereti, gyereket is szült. Szóval először próbálj meg szakorvosi segitséget kérni a bőröd javitásához, másodszor meg a lelkeddel elfogadni, hogy ezekkel a hegekkel vszinűleg együtt kell élned.
2016. márc. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a hosszú kommentedet!!!és megfogadom!!!

Es azt is köszönöm,hogy nem.oltottál le!!!!!

2016. ápr. 3. 23:09
 5/6 hunbula ***** válasza:
Cicaplast krémet próbáld ki, gyógyszertárban lehet kapni (nem vicc. [link] )
2016. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha végül semmi nem segít, végső megoldásként csináltathatsz rá egy szép tetoválást :)
2016. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!