Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Olyan problémám van, hogy a...

Olyan problémám van, hogy a vagdosós korszakomból nagyon megmaradtak a karomon a sebhelyek. Van rá valami jó kenőcs vagy valami, hogy halványodjanak a sebek? Vagy esetleg átmeneti megoldásként valahogyan ellehet tüntetni? Valami jó alapozóval?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nézegessed csak,ha ennyi eszed volt.
2015. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

ahogy az első mondta

viseld a butaságod, ha ennyi eszed volt.

2015. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tetran Bepanthen Neorgranormon Körömvirágkrém ami ilyen helyzetek jó azt hiszem ilyen sérülések
2015. okt. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem leszúrásokat kértem, hanem segítséget, aki csak piszkálni tud az ne is írjon!
2015. okt. 23. 09:42
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt kizártnak tartom ,hogy én vagyok az egyetlen aki hibázott életében! Ti sosem hibáztatok? Nem azt kértem ,hogy elmondjátok a véleményeteket, hanem ötletet!

Az utolsó válaszolónak köszönöm!

2015. okt. 23. 09:43
 6/8 A kérdező kommentje:
És kérlek a kérdésre válaszoljatok, másra nem vagyok kíváncsi! Aki nem hajlandó segíteni az ne írjon és tartsa meg magának a véleményét! Emberek vagyunk, hibázunk mindannyian, amiből aztán tanulunk.... Én azt kérdeztem, hogy hogyan lehetne eltüntetni, halványítani, nem pedig azt ,hogy erről a vagdosásról másnak mi a véleménye! Nem hiszem el ,hogy ez a világ legnagyobb bűne, úgyhogy kíméljetek meg ezektől leszóló, lenéző kommentektől!
2015. okt. 23. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. okt. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!