Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » El lehet tüntetni a régi...

El lehet tüntetni a régi balesetek sebeit valamilyen kezeléssel? (hegkezelés)

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban sokat estem-keltem, ahogy játszottam, és tele van hegekkel a térdem. Nagyon csúnya. Plusz ezenkívül a karomon is van egy kisebb heg, mert még egyszer belerepült az üvegszilánk. Ezeket ellehetne tüntetni valamilyen lézeres kezeléssel? Mennyibe kerül egy ilyen kezelés? Tapasztalatok?
2016. ápr. 7. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
plasztikai műtéttel el lehet tüntetni, nem tudom mennyibe kerül, de biztos, hogy nem olcsó
2016. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem annyira vészes ám, de azért látszik. Fehér a bőröm, és minden látszik rajt. Ez szerintetek? ->

[link]

2016. ápr. 7. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre nyilván csak egy szakorvos fog neked tudni válaszolni, aki megnézi a hegeket rajtad. A megnézés ára 15-20 ezer forint. A lézeres kezelések ára 80-100 ezer alapjáraton. Általában azok szokták rászánni magukat, akik arcukon sérültek meg. Azt, hogy tb-alapon hol és milyen indokkal lehet ilyen hegkorrekciókat kérni, a bőrgyógyászaton kérdezd meg. Nemigen van olyan ember, aki ne gyűjtött volna be ilyen hegeket, sportsérülés, stb, könnyen összejön, a legtöbb embert nem izgatja.
2016. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!