Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Boka alatti rész megvan...

Boka alatti rész megvan duzzadva, valaki tud segíteni? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt, a focimeccsem után elkezdett fájni a bokám alatt, nem tudtam mi ez. Vártam egy hetet, addig fásliztam, meg bekentem kenőccsel, előtte jegeltem, de nem akar elmúlni a duzzadás. Szokott lila,piros,kék elszíneződések lenni rajta, amikor meleg vízbe megyek égető, csípő érzés fogja el a dagadt területet, illetve ha beizzad a lábam, akkor is ilyen tünetek vannak. Itt egy kép a lábamról, remélem valaki tud segíteni! [link]

2016. ápr. 23. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz?
2016. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert az orvos úgy is beküldene röntgenre, arra meg elmegy az egész napom :/ Gyógytornász megnézte, és azt mondta, hogy 2 hétig jegeljem meg fáslizzam, és utána jó lesz. Ennek ellenére nem akar lejjebb menni a duzzanat :/
2016. ápr. 23. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Juj, egy EGÉSZ NAPOD elmenne arra, hogy kivizsgáltasd a lábad, ami rendszeresen ég, elszíneződik és bedagad? Igazad van, ennyi időt meg energiát tényleg nem érdemes elpazarolni rá, inkább vágják le, amikor komolyabb baja lesz.
2016. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha gyógytornász nem mondta, hogy nagy lenne a baj, pedig jól megnézte
2016. ápr. 23. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:

De a gyógytornász nem orvos, nem esett még le neked???

Az egészségednek fontosabbnak kellene lennie, minthogy ne bírj kivárni néhány órát.....

Focizol....gondolom van sportorvos is.

2016. ápr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éjjelre hillvital gél borogatás, nappalra ugyanazzal masszírozni.

Nem látom ugyan az egész lábad, de úgy ítélem, bokasüllyedésed van.és a terhelés által valami baj keletkezett. Ortopéd betétet kellene hordanod.

2016. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha annyi lábad van, akkor OKÉ. De ha csak kettő, és abból is az egyik szarakszik, akkor mégis csak menjél orvoshoz. Most, amíg még tudsz.
2016. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, azt tudom h az egyik bokám lejjebb van, mint a másik. Holnap délután elmegyek orvoshoz akkor, és meglátom mi lesz! :)
2016. ápr. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!