Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért úszom meg folyton a...

Miért úszom meg folyton a gipszet?

Figyelt kérdés

Olyan kíváncsi lennék milyen gipszbe,olyan szívesen kipróbálnám(tudom hogy sz.ar meg fáj,meg viszket)de akkor is szeretném,ha begipszelnék a kezemet!

Kezdődött azzal,hogy osztálykiránduláson egy nagy arasznyi kő rágurult a kezemre hegymászás közben nem tört el.Aztán biciklivel egy bukkanón fenn akadtam közbe átestem a kutyán ,majd le a földre állni nem bírtam ,azóta is van a lábamon egy bügyök de áh nem,nem tört el.Utána jött egy jégkoris baleset ,nem ,nem tört el a karom..Utána neki estem az ajtónak áh semmi baja a bordámnak..Legutóbb pedig az ujjam hajlott hátra áh nem nem tört el..És ezeket mind röntgenezték és minden egyes alkalomnál annyit mondtak hogy megzúzódott.Nem tudom hogy nem tört el sose semmim pedig vékony vagyok szóval az se lehet hogy a zsír megvéd!



2016. ápr. 29. 20:26
 1/2 Bella131313 válasza:
Attól, hogy vékony vagy a csontozatod még lehet erős. De addig örülj még nem kapsz gipszet. Képzeld el nyáron..tiszta meleg van, viszket, vizbe nem rakhatod a kezedet. Mindenki más körülötted medencézik, élvezi a nyarat. Te meg semmit nem csinálhatsz egy nyamvatt gipsz miatt ami rögzíti a kezedet! Szóval probálj meg vigyázni magadra:)
2016. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbagipszet törés nélkül esetleg enged az orvosod, de azt valószínűleg veled fogják kifizettetni. A próba után elteszed emlékbe.
2016. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!