Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon feltörte a cipő a...

Nagyon feltörte a cipő a lábam, mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Szombaton úgy feltörte az egyik cipőm a lábam, hogy a sarkam felett, hátul nagyon kisebesedett, begyulladt, vérzett is. Azóta javul, de még mindig fáj, genny is van benne, és ahogy megyek, úgy a legrosszabb, mert ugye ott húzódik a bőr. Eddig nem ragasztottam le, mert itthon voltam, hagytam a levegőn gyógyulni. De holnap már megyek suliba, illetve pénteken megint viselnem kéne a cipőt. Mit tegyek?

2016. máj. 4. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítsed le nehogy elfertőzőjön , gyógyulást
2016. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy szellőzteted, használj neogranormont. Amennyire lehet a héten péntekig olyan cipőt vegyél fel ami azt a területet kíméli, ha mégis hozzá kell érnie valaminek, akkor sebtapasz legyen rajta.
2016. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
77%
A cipőnek azt a részét ami felsértette a lábad, kalapáld le, Akkor lehet, hogy nem lesz vele gond. Nem mindig, de sokszor segít.
2016. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!