Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi idő alatt gyógyul egy...

Mennyi idő alatt gyógyul egy ilyen sérülés hozzávetőlegesen?

Figyelt kérdés

Április 15-én, szóval tegnaphoz 3 hete kiment a bokám, külső bokaszalag húzódásom van. 2 hét után visszamentem dolgozni, hiba volt (járkálós munka) most megint feldagadt. De már nem lila. Légpárnás rögzítőt kaptam, 4 hétig kell hordani éjjel-nappal. De nem érzem úgy, hogy jövő héten le fogom tudni venni...

Akinek volt hasonló sérülése, mennyi idő alatt jött rendbe, mennyi idő után nem fájt már?


2016. máj. 7. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

2 héttől 3 hónapig terjed kb a gyógyulás, de ha nem tudod pihentetni, akkor 2x ennyi ideig is eltarthat.

Ha úgy érzed nem gyógyult meg, akkor ne vedd le a rögzítést.

2016. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, kiveszem a jövő hetet, mert sose jön rendbe. Délutánonként pihen még éjjel, és hétvégén. Kenem, borogatom, polcolom. Egy hétig semmit sem csináltam, akkor jobb lett. De a héten kinyírta a munka. Fent hagyom majd, ha kell, csak jó lenne már megszabadulni tőle. Meg a fájdalomtól is.
2016. máj. 7. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan terheled akkor lassabban gyógyul. Nekem kétszer szakad részlegesen fiatalkoromban. mindkétszer gipszet kaptam. Harmadszorra szakadt, akkor műtötték és és megint gipsz. Akárhányszor ráállsz arra a lábadra, mindig elkerülhetetlenül terhelődik. Ha meg tudod oldani, hogy tényleg egy hétig szabira mész és egyáltalán nem terheled hamarabb gyógyul. Ha tudsz szerezhetsz addig egy mankót.

jobbulást

2016. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!