Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől függ a zúzódás keletkezése?

Mitől függ a zúzódás keletkezése?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete volt az, hogy közmunka miatt székeket kellett pakoljak. Lépcsőkön fel és le is kellett menjek, ezért a székek lába folyamatosan a combom ütötték. Eleinte még fájt, de utána már nem nagyon figyeltem rá. Miután hazaértem és pár órát aludtam, a lábaimon apró kékes-lilás foltok jelentek meg. Tudtam, hogy az ütések miatt van. Egyszerűen nem foglalkoztam a dologgal, hisz kiskoromban is sokszor ütöttem be a lábam és aztán bekékült.

Rá egy napra viszont mindkét combomat elfedte a kék folt. Az egész felületét. Még ekkor se nagyon zavart a dolog. Gondoltam amúgy is pár nap alatt el fog tűnni, nem akarok nagy felhajtást ebből.

Viszont már egy hete (lassan másfél) ott éktelenkednek a lábamon és napról napra rosszabbodik.

Egyszerű zúzódás lehet, biztos nem valami súlyos de eléggé fura, hogy senki másnak nem lett ilyen rossz, pedig ők is beverték a lábukat.

Egyszerűen ennyire porcelánbaba vagyok, vagy van valami értelmesebb magyarázat arra, hogy miért reagál a bőröm ilyen rosszul az ütésekre? 15/l



2016. máj. 5. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Valaki ilyen. Nekem folyamatosan kék-zöld foltos mindkét lábam, mert raktárban dolgozom. Mondjuk nekem egy időben nagyon rossz volt a vérképem, de már nem az.
2016. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!