Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nyakrándulással érdemes...

Nyakrándulással érdemes orvoshoz menni vagy majd elmúlik? Nem lesz semmi szövődmény ugye?

Figyelt kérdés
Ellöktek elég erősen és lefejeltem a betont hátulról ahogy elestem. Agyrázkódásom nem hiszem, hogy van mert csak aznap fájt a fejem, azóta néha megszédülök picit de semmi komoly. A nyakam viszont eléggé fáj és egyre jobban, elöl is meg hátul is amikor megfeszítem azt az izmot vagy ha megnyomom ott, nem is bírom sokáig tartani (a vállammal vagy a kezemmel tartom a fejem ha már nagyon fáj). Kell ezzel orvoshoz menni szerintetek? Neten annyit találtam, hogy 2-3 hét alatt elmúlik csak kímélni kell kicsit, és ha nem múlik akkor orvos. 20/l
2016. máj. 15. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyakfájás, szédülés komoly dolog, nem várnék 2-3 hetet, hogy orvoshoz menjek.

Van ami nem múlik el magától, az idő sem gyógyítja, ezért azt javaslom, menj el minél előbb.

Inkább kétszer feleslegesen, mint egyszer későn.

2016. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden fejsérüléssel azonnal orvoshoz kell menni, vagy mentőt hívni. Nekem a balesetin mondták, mert én sem mentem el időben.
2016. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó hát ha 10 percről lenne szó akkor még azt mondom.. de 4-5-6 órát ülni a balesetin hogy aztán annyit mondjanak hogy menjen haza pihenni hát.. Várok még pár napot hátha jobb lesz
2016. máj. 16. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!