Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Sürgős esetre mit ajánlotok...

Sürgős esetre mit ajánlotok rándulásra/komoly húzódásra?

Figyelt kérdés
Jövő hét hétfőn (6-án) lesz az emelt tesi érettségim. Pár hete nagyon intenzív felkészülésre váltottam és nagyon meghúzódott a vállam! A fejenátfordulást gyakoroltam és egy rossz mozdulat úgy meghúzódott a vállam hogy most még kötelet mászni is alig tudok, és nem hogy a dobások (kézilabda távolba dobás 28m, kislabdahajítás 45m követelmény) nem mennek, de a fejenátfordulás és a kézenátfordulás főleg nem! Ez a húzódás több mint másfél hete történt és semennyit sem javul..pedig minden nap maszírozom, kipróbáltam mindenféle kenceficét (Flektor, Lóbalzsam, Richtofit sportkrém.. Stb), ma vettem Fekete nadálytő krémet, hátha.. Arról nem is beszélve hogy a lábizmaimat is túldolgoztattam, és pár napja már nem bírom megtartani magam hajlított állásban, mert hát akaratom ellenére ösdzecsuklik a lábam..Azt mondták ki kellene váltanom a gyakorlati részt 2 szóbelivel, de úgy tudom akkor már nem számítják bele a felvételibe.. Pihentetni nincs időm ha mégis megcsinálom a gyakorlatot mert készülnöm kell..Mit tudnátok ajánlani?
2016. máj. 31. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de én mindenképp egy orvost ajánlok. Sőt már akkor el kellett volna menned és lehet, hogy most már rendben lennél, de most már tényleg el kell menni.

Ha traumatológiára mész és azt mondod nem rég történt a baleset, akkor fogadni fognak és megvizsálnak és remélhetőleg segíteni is tudnak, de persze mondd, hogy amiket próbáltál, azok nem használtak semmit.

Én ezt tudom tanácsolni neked. Remélem rendbe jössz és sok sikert ahhoz az érettségihez!

2016. jún. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!