Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez baj lehet? Ez vajon komoly?...

Ez baj lehet? Ez vajon komoly? Talán csak begyulladt?

Figyelt kérdés
Úgy november környékén elrepedt a nagy lábujjam! Pár hét után egész jó volt, csak nyomásra fájt. Viszont a köröm nem igazán nőtt. Most kb 1,5hónapja nagyon elkezdett fájni. Mint azóta kiderült, benőtt a köröm. Tegnap voltam kórházba, kivágták a körmöm, viszont azt mondták 2napig ne vegyem le róla a kötést. Zuhanyzásnál, viszont sajnos átázott (hiàba zacskóztam be). Levettem a kötést, és kicseréltem. Egész jó volt, úgy egy 2óráig, viszont most elkezdett nagyon fájni, ez a kötés cserétől lehet vajon? Légyszi segítsetek. Válaszokat előre is köszi!

2016. máj. 1. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor gyulladt (vagy tovább sebesedett). Amúgy te hol a szöszben voltál? Ha két napig nem cseréled, akkor beizzadhat a seb nagyon, abból pedig baj lehet a kötéseket minimum naponta kell cserélni, olyan nincs szerintem, hogy két napig. Legalábbis én azt tanultam. Ha jól sejtem pedig, akkor ráadásul egyfajta "belső" seb képződött aminek még rosszabb.
2016. máj. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!