Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon fáj a csuklóm, mit...

Nagyon fáj a csuklóm, mit tegyek vele? Meggyógyulhat teljesen?

Figyelt kérdés
Hetedikbe ütött be az osztályba a szkander őrület,minden nap az ment két éven keresztül.Már reggel összemértük az erőnket,szünetekbe,néha órán is.Ha vissza tudnék menni az időbe akkor lekennék magamnak egy büdösnagy pofont,apa is mondta,hogy hagyjam abba most meg az van,hogy nem megmondtam fiam.Szóval nagyon megerőltettem a kezem vele,leginkább a csuklóm sényledte meg,eleinte nem tűnt fel de furcsán fogom meg a tárgyakat a kezemmel,nem a markommal fogok hanem az ujjaimmal.Most egyre jobban zavar.Tegnap segítettem otthol apának a mezei munkákban és nagyon megerőltettem a csuklóm,most már nem bírom tovább,úgy érzem a csontok el vannak mozdúlva a kezemben.Orvoshoz el fogok menni csak még van egy kis dolgom de azért megkérdem,hogy van valamilyen gyógytorna ami segíthet?

2016. jún. 2. 07:02
 1/1 anonim válasza:
Orvost kérdezd meg!
2016. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!