Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elfeküdtem a fülem és most be...

Elfeküdtem a fülem és most be van dugulva. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb. 20 perce ébredtem fel, azóta piszkálom mert süvít, még ki is akartam mosni, fülpiszkáló kéne? Olyan mintha csendet hallanék. Fél fejjel feküdtem az ágyon és eldugult. Ez mitől van, és mit lehet tenni emiatt?
2016. jún. 6. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Fülpiszkálót ne!

Ha valóban csak elfeküdted, akkor el fog múlni ez az érzés, ha nem múlik előszőr orrcseppet próbáld ki, cseppents orrodba, ha így sem múlik, akkor fülészet.

2016. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy hallottam hogy ez az emberek felénél előfordul. Egész éjszaka rajta feküdtem.
2016. jún. 6. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt egyszer, elzsibbad az a fülen, kb 1 órán belül elmúlt.
2016. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem most teázni, mézt is rakhatok bele de a füllel biztos hogy nincs összefüggése. Meg kifújom az orromat. Orrcsepp mellett ez kétség kívül hasznos. Majd lemegyek a gyógyszertárba de előbb ezt próbálom ki. Szóval attól még ez fontos, gyógyszertárban nem fogok teázni.
2016. jún. 6. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!