Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért áll ki a csont a vállamból?

Miért áll ki a csont a vállamból?

Figyelt kérdés
Tegnap azt vettem észre, hogy a bal vállamból kiáll talán a kulcscsont vége. Utánaolvastam és valami ficamféleségnek leírásának felel meg az állapotom azzal a kivétellel, hogy egyáltalán nem fáj. Ilyennel hova kell menni? Mit lehet vele kezdeni? Helyre fog állni? Elég randa és nem így akarom leélni az életem. 16/F

2016. jún. 7. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gizda, és vánnyadt vagy. Ez a te bajod. Enni kell! :)
2016. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Vékony vagyok, mindig is kiállt mind a 2 oldalon, emellett kicsit (nem észrevehetően) feljebb van az egyik vállam egy illeszkedésnek köszönhetően. Enni kell, nem ficam. Vékony vagy.
2016. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyiknek sem mondanám magamat. Vékony, izmos vagyok. Enni eszek de a másik vállam teljesen normális :D
2016. jún. 7. 22:53
 4/11 A kérdező kommentje:
2016. jún. 7. 22:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a barna folt rajtam a korzetttől van amit a gerincferdülés miatt hordok.
2016. jún. 7. 22:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ott nincs ficamodva...
2016. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem se, csak ezt találtam. Mit lehet tenni ellene?
2016. jún. 7. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Az semmi. Így nézel ki. Annyit lehet vele tenni, hogy beletörődsz.
2016. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Elég gizda vagy akinek fiú létére kiáll a kulcscsontja. Ez még lányban is ronda.
2016. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a gerincferdülésedtől van. Az egyik vállad magasabban van és ezért látod ilyennek. Ha javul a gerincferdülésed javul a látvány is. Gondolom van tornád, rendszeresen jársz úszni. Minél izmosabb leszel annál jobb lesz a helyzet.
2016. jún. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!