Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintem eltörött a lábujjam...

Szerintem eltörött a lábujjam alatt a csont, de nem mentem orvoshoz. Csinálna az orvos egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja edzés közben ráejtettem a lábamra egy 5kg-s tárcsasúlyt, és mivel otthon edzek egyedül, mezítláb voltam. A súly az élével esett rá ferdén a kis lábujjam tövére, így lett egy pár centis lila csík a mellette lévő ujj és a kis lábujjam közöttől kifelé. Ez pillanatok alatt megjelent, utána 2x akkorára duzzadt a lábfejem azon része, és nem bírtam ráállni. Olyan volt, mintha belülről égetné, marná valami a lábam. Nagyon fájt. 3-4 nap után már nem sántítottam, viszont ha hozzáértem a lila csíkhoz megint az az égő, maró érzést éreztem. Már eltelt egy hónap, de ha picit erősebben érek hozzá, még mindig nagyon fáj. Biztos vagyok benne, hogy eltörött... de csinált volna vele valamit az orvos, ha elmegyek? Vagy mikorra gyógyul meg? Erre is lehet 6 hetet számolni, és akkor már jó lesz?

Köszi


2016. máj. 25. 19:08
 1/2 Boblevi válasza:
én a lábújjamat törtem el azzal nemcsináltak semmit azis belilut szépen :D szerintem azért menny el mert ha rosszul forr össze akkor mindíg fog fájni
2016. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hónapos törés már régen beforrt, tehát már túl vagy azon, hogy ezzel bármit is tudjanak kezdeni.
2016. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!