Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki járt már úgy, hogy...

Valaki járt már úgy, hogy bevágta a fejét, fájt, és utána még egy hétig sajgott?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl az ablak nyitva volt, a szélébe ahogy ültem le, lendületből tarkóm és fejtető között bevágtam..Akkor iszonyat fájdalom fogott el, de kb. 1 perc se volt. Délelőtt még kótyagos voltam, nem volt hányingerem se, csak mivel amúgy is szédelgős vagyok évek óta, és kettős fronthatás volt szédültem.

Szóval azóta ott olyan, hozzá se érek, mintha a hajhagymáim fájnának, húznák a hajam. Tompa fájdalom, de nem vérzett, nincs se seb, se púp se pirosság. Orvoshoz nem akarok menni, mert sok más betegség miatt, már elegem van...:( Valaki járt már így? elmúlik?



2016. jún. 17. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet egy enyhe agy rázkódás, pl én bukfencezzem és fejbe térdeltem magam lendületből, pihenj sokat és kerüld a telefon nyomogatást és a tv nézést és társait kb 1 hét és jobb lesz :)
2016. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt! Ezek szerint màr emiatt pànikolni,csak érzékeny lehet még..
2016. jún. 20. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!