Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elontrilt szedők tapasztalatai...

Elontrilt szedők tapasztalatait kérem, mikor hatott ez az antidepresszáns, két hétig kell szednem 150 mg-mot, utána 300 mg-ot. Bevált gyógyszer ez depresszióra, szociális fóbiára?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van akinek pár nap(pl nekem) van akinek soha.Szoc fóbra szerintem nem jó,inkább ilyen energiahiányos,fáradt állapotra szokták adni.Én egyébként ige ingerült lettem tőle amikor csak ezt szedtem,kelett mellé vmi ssri tipusú is.
2016. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Én szedtem fél évig.Depresszióra jó,Amerikában ez az egyik leggyakrabban felírt antidepi,csak ott Wellbutrin néven fut. Depresszióra, szociális fóbiára is hatásos,szorongásra nem igazán.
2016. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Wellbutrint itthon is lehet kapni,Elontril egyenletesebben szívódik ennyi különbség van.Egyébként itthon is elég népszerű
2016. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Sziasztok. Wellbutrint szedtem, de iszonyú drága lett; Kb. 500 ft .ból- 4000 ft. 7x-res !! áremelkedés egyik napról a másikra,hosszú évek után . Hihetetlen!

Felírták az Elonrtillt az sem volt sokkal olcsóbb ,de mára szinte ugyanannyiba kerül az is! Tudna valaki tanácsot adni ; mit érdemes helyette szedni ? Mivel az orvosok és gyógyszergyárak érdeke , nem igazán a segítség ezen területen. A válaszuk, NINCS HELYETTESÍTŐJE EGYIKNEK SEM. Ezzel aztán kisegítettek de, nagyon.

2016. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Bocsánat 8 -szoros. Előszőr 7-szer annyi lett , mára már 8-szor többe kerül, mint eddig volt.
2016. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Dopamin és noradrenalin rendszerre hat,és hát olyan ami a dopamin szintet ennyire növeli nincs.Én is váltani akartam amikor megemelték de kénytelen vagyok kiváltani nem sikerült helyettesíteni igaz sokat nem próbáltam.De kérdezd meg a pszihiátered van néhány gyógyszer ami dopaminerg is.Coaxil, Zoloft Faxiprol nagy adagban,Depral
2016. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!