Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy eleg "erdekes" kerdessel...

Xierah kérdése:

Egy eleg "erdekes" kerdessel szeretnek hozzatok fordulni, legalabbis nekem erdekes: Mi lehet a karommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2011.09.07-en eltort a jobb csuklom, az orvosok megmutottek, de benne hagytak a drotokat, szoval szerintem eleg hanyag munkat vegeztek. Be is ragtam ez miatt rajuk, de ezen kivul mas problemam nem volt. Viszont evrol evre egyre kellemetlenebb erzest kezdett nyujtani a jobb karom, hogy is irjam, kezdett mas format felvenni, mint a bal karom. Nagyon idegesito a problema, mert imadok edzeni (kondi) sportolni, versenyeken is indulni szerettem volna, es neg szeretnek is, de ez a dolog baromi kellemetlen mert nem tudok miatta edzeni. Ropog a csuklom, el van deformalodva, nem tudok megfogni egy rudat sem egyenesen, es mintha kihatna az egesz jobb oldalamra. Kepeket termeszetesen talaltok, itt vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]


A kepeken is latszik az, hogy az oklom sem szimmetrikus, es hogy egyenes dolgokat nem igazan tudok vele megfogni, ilyen pl a fekvenyomo rud, vagy bicepszezesnel a francia rud, mert akkor a vallam is jobban elkezd fajni.

Nagyon kellemetlen ez az egesz, mert teljesen maskepp erzem mint a bal karomat, ugyanis azzal semmi gond nincs, es nagyon zavar hogy a jobb karomat szinte alig erzem... Elore is koszonom a valaszokat!



#fitness #kar #Torott csuklo
2016. jún. 30. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
A benne hagytak a drotokat alatt azt ertem, hogy en mentem vissza ra 2 honapra, mert szuro erzest ereztem benne.
2016. jún. 30. 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz munkát végeztek akkor miért nem keresel fel egy magán orvost? Ez szerintem nem normális főleg hogy azt írtad a jobb karod alig érzed. Ha úgy törik el egy csont hogy műteni kell akkor általában amit felhasználnak csavart vagy drótokat azt benne szokták hagyni. Hogy nézne az ki hogy megműtenek úrja csak azért hogy kiszedjék. Ezek általában nem szoktak panaszt okozni. Nem vagyok orvos de nem lehet hogy nyom valami ideget az a drót vagy egy csont és az okoz érzéketlenséget? Minden esetre aggodalomra ad okot hogy kezd elformálódni úgy hogy keress fel egy orvost.
2016. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ezzel en is tisztaban vagyok, ki is vettek a drotokat par honap utan (egy reszet) de benne maradt par darab es en ezt joval kesobb kezdtem erezni, a szuro fajdalmat, es aztan kellett visszamennem es a rontgen mutatta ki hogy benne maradt par darab drot... Fel fogok keresni egy orvost ez biztos, de gondoltam elotte felteszem itt a kerdest, es koszonom a valaszt! :)
2016. jún. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!