Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Napégés SŰRGŐS! Ilyenkor mi a...

Napégés SŰRGŐS! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
tegnap előtt nagyon leégtem tegnap egész nap csak feküdtem és még pólót se tudtam fel venni, mára apró vízhólyagok lettek a vállamon ilyenkor mit csináljak ? Panthenollal szoktuk lefújni, de azon kívül ? Hidegvizes borogatás esetleg ilyen tippek ? Sürgős lenne mert jövőhét szerdán indul egy gépem hollandiába.
2016. júl. 1. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez már a sulyos egesi serules kategoria, irany az orvos!
2016. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Apró hólyagok? Az még nem vészes. Én, hideg tejföllel csillapítom. Nekem tenyérnyi szokott lenni, ha leég. Lényeg, ne napozzál így újra. Meg tapasztaltam már, ha újra égetem a friss bőr réteget, igen csúnya gennyes lesz az egész hátam:(
2016. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menjél bõrgyógyászathoz,hogy milyen mély az égési sérülés.
2016. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább itthon kezdenék vele valamit mivel szó szerint nem tudok felvenni semmit annyira fáj. Meg szerintem a doki se mondana többet mint a gyógyszertáros(panthenollal fujkáljam) És így hogy tejföllel kenegetted mennyi idő alatt jött helyre ? Ja és a panthenol mennyi idő után használ ?
2016. júl. 1. 13:54
 5/11 A kérdező kommentje:
és a sok kicsi hólyag ? ledörzsöljem őket kefével vagy hogy kezeljem ?
2016. júl. 1. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Le ne dörzsöld kefével, majd leszárad az magától.Több kárt csinálnál,mint hasznot.
2016. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hideg borogatas, nem vizes szaraz, mert felazik a borod, es 2x annyira fog fajni.. Tejfolt nem ajanlom, sok benne a baci, es barmikor kipukkanhat egy holyag, nehogy elfertozodjon. Vehetsz be fajdalomcsillapitot is, ha nagyon faj.
2016. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah és az miért van hogy fel dagadt a karom ? Ugye én járok gyurni és rendes íves vállam volt még három nappal ezelőtt most meg alatta ilyen puha valami van amitől nem ívesedik ki az onnan el fog tűnni ?
2016. júl. 1. 17:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Az első napokban még baba testápolóval kentem aztán el mentünk dokihoz és felírt panthenolt de nem tudom miért van ez... Nagyon megvagyok ijedve.
2016. júl. 1. 17:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél megijedve, ha olyan bajod lenne akkor a doki mondta volna. El fog múlni, csak kenegesd és legközelebb jobban figyelj és használj naptejet :D
2016. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!