Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mar a repulon is fajt a fulem...

Mar a repulon is fajt a fulem es furcsan (inkabb tompan) halottam, de azota jo par ora eltelt es a tompasag nem javult. Zavaro, furcsa rossz erzes. Mit tegyek? Ugye a fel/leszallastol nem szakast ki a dobhartyam? Kerem segitsenek!

Figyelt kérdés
Valaszat elore koszonom!

2015. júl. 30. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Légnyomásváltozást nem bírod.

Azt kell csinálnod fel és leszállásnál, hogy szopogatsz egy cukrot, nekem is bedugult sokszor, 2 nap volt míg helyreállt, aztán a stewardess javasolta ezt a módszert, azóta így csinálom :)

2015. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kiszakad, azt észreveszed, mert pokolian fáj. Lehet, hogy fülzsír van benne felgyűlve, menj el egy fül-orr-gégészhez megnézetni.
2015. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom,de mit tegyek most hisz kulfoldon vagyok es rossz a dugulas.
2015. júl. 30. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik országban vagy?
2015. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
viszonylag sokat utazom repülőn, és az egyik fülem mindig nagyon de nagyon fájt és aztán jóval később kiderült, hogy valahogy tök sok benne a fülzsír. mióta kimosták, nem fáj egyáltalán repüléskor.
2015. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!