Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy ilyen sebbel mi törteménik...

Egy ilyen sebbel mi törteménik ha nem látják el szakszerűen? (vágás) durva.

Figyelt kérdés

Még véletlen se a saját kezem,tumblr-ön találtam a képet,és szerintem ez durva

Ez a seb húsig van hasítva?Vagy mi az a sárgás izé?Zsír?Amugy ha egy ilyen sebet valami eltitkol,lehet baja?Én gondolom egy ilyen simán elfertőződhet meg amúgy se marad észrevétlen :D

Tegyük fel valaki így megvágja magát azzal mi lesz orvosi ellátás nélkül?Nem azért vagyok ilyen kíváncsi mert én is ilyet akarok de egyszerűen nem tudol elképzelni egy ilyen helyzetet.


[link]


2016. júl. 19. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek mű sebek..
2016. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?Nagyon érdekel,de ha ne talán talán mű akkor is létezhet ilyen a valóságban.
2016. júl. 19. 22:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lennének mű sebek?

Valószínűleg meggyógyul mert sok heg is van a friss vágások környékén.

Nem hiszem,hogy azokat összevarrták.

Vicces mert egyesek a striákon sápitoznak mások meg csinálnak maguknak.

2016. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Wow nem gondoltam volna hogy egy ilyen be gyógyul.

És azt se hogy ezt nem varrják,na meg a fertőzésveszély is igen magas lehet.

2016. júl. 19. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ekkora sebbel már amúgy is elvérzett volna , mintha át lenne vágva a fél karja, egyáltalán nem hiteles + a vèr nincs rendesen megalvadva, ès mîg nem Alva's mèg addig vèrzik ezek a sebek Pedig fixek . Ha valaki tényleg ekkora vágást ejtene magán a fájdalomtól + a vérveszteségből nem tudna fotózni
2016. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!