Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyi ideig tart egy inhüvely...

Mennyi ideig tart egy inhüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
Hétfön voltam uh-n ahol megállapítottak hogy a flexor ín szélesebb és körülötte folyadéksáv látszik. Azt mondta a doki hogy fáslizzam be. De nem hogy jobb lenne inkább rosszabb. Ez a kisújjam alatt volt a fájdalom. Ott volt egy dudor azért mentem el dokihoz. De mostmár az egész tenyerem is fáj. Normális ez? Ha leveszem a fáslit akkor valamennyivel jobb csak sajnos nem igazán tudom ökölbe szorítani a kezem. Normális ez? Mennyi ideig tart?
2016. júl. 21. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyujjamnál és csuklómnál szokott lenni az inhüvelygyulladás, jó rá a hideg borogatás és reumakrém is, Inno reuma krémmel is kenegetheted, akkor fáslizd ha terheled.
2016. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez kimaradt:

Nekem volt amikor elmúlt 1-2 hét alatt, de tartott már 1 évig is.

2016. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a munkàm miatt pont ezt a kezem terhelem folyamatosan. És ha be van fáslizva nem is tudok vele dolgozni. Most is tp-n vagyok. De hogy mi lesz így hogy csak jobban fáj mint előtte nemtudom.
2016. júl. 21. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha terheled akkor 1-3 év, de igazán csak műtéttel múlik el
2016. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!