Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kulso bokaszalag szakadas...

Kulso bokaszalag szakadas lehetseges? Boka rögzítő használata, vagy barmi egyéb ra ami segít? ( Tobbi lent )

Figyelt kérdés
Edzésen Alam gurult a labda es befordult a bokam egy reccsenes kiseretevel azonnal bedagadt, nem tudtam lábra állni aztan a szalagot az edzo elmondása szerint vissza rakta, másnap lábra se tudtam állni, a fájdalom elmúlt ugyanúgy edzettem de iranyvaltoztato mozgást nem tudtam csinalni, most se igazán de mar valamivel jobb. Ha nem egyenletes a talaj akkor van baj meg edzések utan begorcsol mint az állat es nagyon faj, most ugy latom ujra bedagadt. A gyógytornász elküldött orvoshoz mert szerinte ez mar orvost igényel de nem csinalt vele semmit, kesobb elmentem egy másikhoz aki mondta hogy szalag probléma állhat a háttérben mert kihúzta a bokam meg kórosan nyitható volt, de o is elküldött egy külön vizsgálatra amire csak nagyon későn kérhetek időpontot, szörnyen faj nem tudom mit kellene vele csinálnom, nagyon érzékeny ahol faj van egy bemelyedes, teljesen mas az egeszseges bokam, féléve mar igy vagyok de egyre rosszabb es szükségem lenne ra nagyon mert nehezek az edzések es felek nem fogom tudni tartani a tempót ilyen bokaval. Valaki tudna ajanlani valami nagyon jo kremet, vagy esetleg orvost, tanácsot esetleg ? A válaszokat előre is koszonom !
2016. júl. 28. 22:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!