Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak? Kéne menni...

Mit csináljak? Kéne menni orvoshoz? Lehet hogy eltört a csont? Mikor tudok megint sportolni?

Figyelt kérdés

A múlt éjjel szépen leestem a lépcsőn, és a farokcsontommal ráestem a lépcsőnek a sarkára...Nagyon fáj, nem tudok rendesen menni, csak csoszogni, mint egy pingvin. Ülni csak úgy, hogy nem nehezedek rá nagyon. Feküdni az oldalamon tudok, leguggolni vagy hajolni egyáltalán nem megy. Szörnyen fáj :ss Nem tudom kéne-e ezzel menni orvoshoz, vagy mit csináljak. Ha kéne akkor az a baj hogy a szüleim nem akarnak elvinni :/ (kiskorú vagyok). Szerintetek megrepedhetett vagy eltörhetett a csont? Gondolom hűteni kéne, esetleg valami mást? Másik kérdés : sportolni mikor tudok újra? Fontos lenne, mert lesz versenyünk (gimnasztikára járok).


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 29. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet eltört egy csigojád már bocsi de milyen degenerált szüleid vannak, hogy nem visznek azonnal orvoshoz???? mit akarnak rokkant legyél 20évesen...
2016. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hűteni kell, hanem mielőbb elmenni orvoshoz, röntgen megmutatja mit okozott az esés. Ha szüleid nem akarnak elvinni, akkor kérj meg valakit, hogy vigyen el. Érthetetlen számomra a szüleid viselkedése.
2016. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!