Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jobb herém néha fáj, mit...

Jobb herém néha fáj, mit tehetnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy 3évvel ezelőtt volt herecsavarodásom, időben észrevették, megműtöttek, visszacsavarták, és felvarták h ne tudjon még 1x kicsavarodni. A műtét óta a herém bizonyos helyeken pokolian fáj ha hozzáérek, és néha úgy is elkezd fájni, hogy hozzá se érek. Ugyan olyan érzés, mint amikor kicsavarodott, csak sokkal kevésbé. Nílván tom h nem csavarodhatot megint ki, de mi lehet ennek az oka? Természetes ez ilyenkor v nem?

2016. júl. 30. 00:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az erek feltűnően látszanak, tűz pirosak.
2016. júl. 31. 14:49
 2/4 anonim válasza:
Figyelj, én napi ötször maszturbálok, ugyanezek a tünetek. Együttérzek... De ha te nem, akkor orvos!
2016. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Here viszér?
2016. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 A maszturbáció nem válthat ki herefájdalmat, és heti 2nél többször nem szoktam szexuális életet élni.

#3 viszeresség lehet, de annak vannak olyan tünetei is, amiket én nem produkálok.

2016. aug. 1. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!