Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a fejem, komolyabb...

Beütöttem a fejem, komolyabb baj lehet belölle?

Figyelt kérdés

Bővebben: Bementem a fürdőbe kezetmosni. Megszédültem és leültem a wcre. Hirtelen elájultam (nem lehet tudni miért)és (ahogy anyukám mesélte) beestem a wc és a fürdőkád közé. Az esés közbe beütöttem a fejem a kád szélébe. Három napig mindig fájt. Utánna 2-3 hétig fájt ha hozzáértem és mikor hozzáértem fájt a fejem közepe is (ahol nem ütöttem meg). Most ha hozzáérek nem fáj csak ha megnyomom és van egy mélyedés a fejembe.

A fejemet a vakfoltom felett kb. 4 cmrrel ütöttem be jobb oldalt.

Lehet belölle később komolyabb baj?


2016. aug. 12. 22:58
 1/3 A kérdező kommentje:
*A halántékcsontom felett 4 cm*
2016. aug. 12. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Fejsérülést mindig meg kell nézetni orvossal, főleg, ha ájulás is volt. Nem egy ember hal meg évente úgy, hogy csak elesik, beüti a fejét, azt hiszi, hogy semmi komoly, aztán 1-2 hét múlva kórházba kerül és meghal.
2016. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen régóta fáj, akkor jobb ha elmész orvoshoz.
2016. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!