Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Beütöttem a fejem a bicikli kormányába és fájt egy ideig most kicsit zsibbad ha megnyomom kissé fáj. Lehet belőle komolyabb baj? Törés vagy belső vérzés? :S

2014. jan. 8. 13:40  Privát üzenet  

A válasz
lehet,de ha azóta nem tapasztaltál hányást/ kettős látást,nem túl valószínű

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. jan. 8. 18:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tapasztaltam azóta semmit. Vagyis ha nyomogatom ott akkor fáj de így alaphelyzetben inkább csak zsibbad az egész fejem :S de más nincs :S púpot sem érzek mutattam anyumnak ő se érzett de én még akkor is nagyon aggódom :S

# 2/2Időpont 2014. jan. 8. 18:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Biciklis baleset? (Felpontozlak. )
Lehet belső vérzésem?
Hogyan/mivel állítsuk el a vérzést?
Nem lesz sem bajom?
Megvágtam magam egy fafürésszel, kb 1mm-es felszíni nem mély seb, azonnal lemostam, majd alkohollal lefertőtlenítettem, beragasztottam, a vérzés elállt. Ez így jó?
Belsővérzésnek mik a jelei?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!