Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdszalag szakadás?

Térdszalag szakadás?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig recseg a térdem( csak a jobb a bal az néha) ha legugolok és egy picit fáj is. Ha sokat ülök is elkezd fájni. Tavaly is volt ilyen de aztán elmúlt most pedig megint fáj. De ma már ha sétálok is fáj. Úgy 2 éve egy gyerek a suliban nekiesett a jobb térdemnek és azt hittem elájulok úgy fájt meg homályosan láttam. Lehet, hogy akkor történt a baleset? Mert azthiszem azóta szokott fájni de úgy hogy fáj pár hétig és aztán semmi. Elszakadt a térdszalagom? Vagy térdszalag rándulásom van?

2016. aug. 16. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy porckopás?
2016. aug. 16. 13:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szalagszakadásod, max megnyúltak a szalagok, bár annak nem ilyen következményei lennének, szerintem inkább a porccal lehet a baj, szóval én mindenképp felkeresnék egy orvost, egy röntgen feltétlen kellene.
2016. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. aug. 16. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!