Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Olyan lehet hogy az ülőcsont...

Olyan lehet hogy az ülőcsont eltörik? Ha igen, mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert bevertem a fenekem alsó részét egy padba és abban a pillanatban nagyon fájt, aztán rá olyan 5 percre enyhült. Olyan 8 órával később már csak akkor fáj ha megnyomom azt a pontot amire estem és ha befeszítem a farizmom. Ülésnél és hajolásnál érzem még, akkor csak kellemetlen, de nem fáj. Eltörhetett valmim?

2016. aug. 18. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A farok csontod fáj (a gerinced vége) vagy pedig a medence csontod?
2016. aug. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gnoomage ***** válasza:
Ha az egy akkora csont törne el, főleg ami akkora súlyt fog magzatpózban kiáltoznál az anyukádért, nem pedig nyomkodnád...
2016. aug. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimplán megütötted. Mint amikor bevered pl a sípcsontod és lila lesz csak mivel ezt terheled így fáj. Ha eltört volna akkor nem enyhült volna a fájdalom 5 perc után.
2016. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1: nem a farokcsontom, hanem a medencecsontom legalsó része
2016. aug. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!