Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor múlik el a két nagylábúj...

Mikor múlik el a két nagylábújjamról a lilás, feketés folt?

Figyelt kérdés

Már kb. 1hónapja ott van. Mind a kettő lábùjjamon van lilás,feketés,vöröses bevérzés.

Viszont nem vertem be egyik lábùjjamat sem,nem tudom hogyan keletkezhettek oda. Annyi biztos,hogy mind a kettő körmöm sokszor bekékült,kékesebb volt,mintinkább rózsaszìnes. Már nagyon zavar,annyira rosszul néz ki.


2016. aug. 20. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A köröm elszineződése belgyógyászati vagy bőrgyógyászti betegségre is utalhat.

Mutasd meg orvosnak!

2016. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most vagyok egy 6hetes tejmentes "diétán", mert valószìnű,hogy étel intoleranciám van. Ez lehet az okozója?
2016. aug. 23. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem fogyasztasz tejterméket, nem lilul be a lábujjad. Lehet körömbenövés is. Ne halogasd tovább, menj el orvoshoz vele. Így is sokára fog meggyógyulni, és minél tovább halogatod a kezelést, annál később fog elmúlni is.
2016. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól is előfordulhat, hogy túl hosszú a körmöd, és ahogy előrecsúszik a cipőben, nincs neki elég hely, így nyomás éri elölről, ezért kékül be. Ha sokat gyalogolsz vagy sportolsz így, annál esélyesebb. Ha csak ennyi a baj, rövidebbre kell vágni.
2016. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!