Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki segítene egy sérülés...

Nikee9898 kérdése:

Valaki segítene egy sérülés kezelésében?

Figyelt kérdés
Harmadik napja, hogy hátrahajlott a jobb lábam 1. ujja. Nem fájt, simán ráálltam. 1.5 óra múlva viszont elkezdett bedagadni és akkor már fájt is ha mozgattam és nem is tudtam ráállni. Röntgen törést nem mutatott ki. Azóta rá tudok állni, de ha mozgatom fáj, járni még rendesen mindig nem tudok. Meddig lesz ilyen?

2016. aug. 25. 11:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Jegelem, fekete nadálytő krémmel kenegetem.Azzal segítek rajta ha mozgatom fekvés közben?
2016. aug. 25. 11:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvoooooos!
2016. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Röntgent csak úgy nem csinálnak, hanem nyilván orvos kérte. Miután visszamentél hozzá a röntgenfelvétellel, mit mondott? Miért nem tőle kérdezted meg? Vagy miért nem hiszed el, amit mondott?


Ami fáj, azt nem szoktuk mozgatni. Ha azt mondta a doki, hogy minden rendben van vele, akkor türelem, pihentesd, amíg rendbe nem jön, ne mozgassad fölöslegesen.

2016. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedden reggel voltam vele orvosnál kaptam beutalót röntgenre, szerdán voltam is(tegnap) aztán vissza az orvoshoz és amint írtam azt mondta, hogy borogatás, kenőcs pihenés. nem mondta mikorra jön rendbe.
2016. aug. 25. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak így tovább, és türelem! Egy-két hetet legalább szánj rá szerintem.
2016. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!