Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 hónapja nyaksérülés, azóta...

2 hónapja nyaksérülés, azóta sem javult?

Figyelt kérdés
2 hónapja lesz lassan, hogy a hajdúszoboszlói extrém csúszdák egyikén a fejem hirtelen hátra esett, a nyakam meghúzódott. A fejem azóta sem tudom fájdalom nélkül teljesen hátraemelni és tegnap este tapasztaltam először, hogy elől ha a nyakamon megnyomok egy bizonyos pontot akkor hátul nyilal bele az éles fájdalom. Ez normális? Elmúlik majd? Valami komoly baj lehet?

2016. szept. 8. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja történt a nyakammal egy hasonló boxedzésen. Csak ütögettem a zsákot, meg ugráltam, aztán valahogy rosszul mozdult a nyakam. Ha egy hét után sem éreznék javulást, biztos elmennék dokihoz, 2 hónap nagyon hosszú idő. Kenegetted valamivel? Pl. Flector nekem használt már 1 kicsit, az edző meg a lóbalzsamot mondta. Szerintem nem ártana 1 röntgen, esetleg porcsérülés is lehet.
2016. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi idő alatt nem múlt el, mindenképpen menj el orvoshoz. Először háziorvoshozt, ő majd eldönti, hova fog tovább küldeni, pl. reumatológiára, neurológiára. Egy röntgent biztos fognak csinálni rólad, de még jobb volna, ha MRI-t is csinálnának, mert a rtg-en csak a csontos képletek, nyakcsigolyák fognak látszani leginkább, esetleg ha a porckoronggal van gond, de utóbbi nem biztos.
2016. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem fáj, nem érzek semmit ha nem hajtom hátra a fejem.
2016. szept. 8. 13:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Neurológián voltam múlthéten más miatt, küldött is MR-re de oda csak 2 hónap múlva megyek.
2016. szept. 8. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik országrészben élsz?
2016. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Észak-Alföldön
2016. szept. 8. 13:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!