Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma voltam levágatni a hajam...

Ma voltam levágatni a hajam és a hülye fodrász fogta és a normálisan nagy hajam levágta 75 mm-re. Agyfaszt kaptam. Szerintetek mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés

És nem nagyon hajlok rá hogy így mennyek a suliba mert az osztálytársaim eléggé köcsögök. :(


12/f



#fodrász #munkához nem értés
2016. szept. 12. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A fodrász magától nem fogja levágni csak akkor ha te kéred.
2016. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De igen, a fodrász bizony képes levágni kérés nélkül is.Ezért nem járok fodrászhoz, bár ismerek olyat, aki nagyon odafigyel a vendég igényeire és tényleg csak apránként vág, nem kopasztja meg az áldozatot.

Hát, attól hogy rövidebb mint akartad, még állhat jól! fazon kérdése.Próbáld otthon átfésülni, beállítani kedvedre, hátha találsz valami előnyös formát ebből a hosszból.Ha sehogy sem tetszik, menj másik fodrászhoz és kérd hogy javítsa át, kreáljon belőle valamit, ami arcformádhoz stílusodhoz jobban állna.De szerintem fiunak 75 mm az nem olyan nagyon rövid haj.Nem tüsi frizura.

2016. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyorssegélyként a következőket tudom ajánlani:

* Hajhosszabbítás

* Paróka

2016. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75 mm az nem rövid, teljesen normális hosszúság.
2016. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébkét én jobban szeretem ha el lehet fésülni a hajam és a 2. válaszolónak: az a baj hogy a 75mm-el nm nagyon lehet mit kezdeni :(
2016. szept. 16. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Zselézd be, akkor el tudod fésülni, amúgy 1 hónap alatt sokat nő.
2016. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!