Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fel flakon hipóval mostam fel...

Fel flakon hipóval mostam fel a szobát mert beszart a macska sima meleg vízbe öntöttem bele lehet e belőle komolyabb bajom (többi lent)?

Figyelt kérdés
egy fél vödörnyi jó melegvizbe önötöttem fél flakon hipot mert a macska összevissza szarta a szobat és gondoltam kifertötlenitek vele, a probléma h nem használtam se kesztyüt se maszkot semmit nem kerültem közel hozzá nem szagoltam bele a falkonba sem de olyan fél ora takaritás után elkezte iritálni a szemem egy kicsit azonnal abbahagytam és kinyitottam minden ablakot amit lehetett és kimentem az udvarra a szemem hála istennek már nem égeti nem érzek szuros lélegzést is de viszont az orromba érzem még a kénes szagot és nagyon meg vagyok ilyedve h nem mulik el ez kb 40 perce történt mostam kezet arcot a szememet is söt még fogat is mostam az oromoat is kitisztittoam vizzel majd jol kifujtam de ugyan ugy érzem ezt az enyhe kénes szagu illatott az oromoba illatokat még érzem tehát nem vesztettem el a szaglásomat se mit cisnáljak el fog mulni magátol vagy komolyabb bajom is lehet? az iráshibáért elöre is elnézést kérek de gyorsan irtammert nem tudok kihez fordulni és be vagyok pánikolva e miatt kérlek titeket h tudtok tanácsot vagy már történt veletek ilyesmi osszátok meg nekem hogy ilyenkor mi a teendő ?

#klór #belégzés #hipó mérgezés #szerimitáció
2016. szept. 23. 13:58
 1/7 A kérdező kommentje:
olyan illatot érzek mikor az uszodába tisztítják a vizet és lehet érezni annak a fertőtlenítő szagát :(
2016. szept. 23. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet bajod, max ha nem bírod, kicsi fejfájás. Szellőztess ki. Amúgy nem kell annyi hipó bele.
2016. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Gyorsan orvoshoz kellene menned kivizsgálásra.
2016. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fél vödör vízbe 1-2 kanál hypo elég lett volna a fertőtlenítéshez, nagy butaságot csináltál, főleg, hogy még kesztyűt és maszkot sem hazsnáltál.

Helyedben azonnal orvoshoz mennék, mert súlyos mérgezésed is lehet.

2016. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kénnek záptojás szaga van. Biztos, hogy ilyet érzel?
2016. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nyugi, csak túl töményen használtad. De azért keresd fel a dokit!
2016. szept. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szaros macskát kellene belehajítanod fél hordó hippóba.
2018. ápr. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!